Poszukujemy Top dostawców i marki (handlowe) dla Europy

Aplikuj jako dostawca w "zentrada.network" i przedstaw swój asortyment oraz cennik hurtowy

...dalej do formularza aplikacyjnego dla dostawców
Stałe wzrosty w dystrybucji towaru przez Internet
Czasy się zmieniają . Nie tylko eCommerce w obsłudze konsumenta, ale również zaopatrzenie w towar przez Internet nabiera znaczenia. Zentrada jako pionier handlu b2b doprowadziła do perfekcji system handlu hurtowego online i już dzisiaj oferuje dużym i wydajnym markom, producentom i importerom efektywny kanał sprzedaży hurtowej. Uzupełnieniem systemu online jest zespół sprzedawców oraz logistyka pozwalająca na dystrybucję towaru wśród małych i średnich przedsiębiorców w całej Europie.
zentrada jako "cyfrowa" hurtownia
Zentrada łączy olbrzymią ilość małych i średnich przedsiębiorców z największymi dostawcami z Europy. Ponad 900.000 zarejestrowanych członków, platformy handlowe i biura obsługi klienta w 9 językach. Szeroki zasięg personalizowanych systemów promocyjnych. To wszystko oferuje również "dużym" producentom towarów "Fast Moving Consumer Goods" atrakcyjny kanał sprzedaży i wolumen handlowy.  
Handel bez granic w całej Europie
Europa to rynek oferujący olbrzymi potencjał i korzyści. Jednocześnie jest to rynek wielu języków, walut i systemów podatkowych.
Ta różnorodność staje się barierą przy zaopatrywaniu wielu drobnych i średnich odbiorców z wielu zakątków kontynentu.
Mamy na to wszystko receptę - rośnij i rozwijaj się razem z nami w Europie i w Internecie.
W zależności od rodzaju umowy przejmujemy oprócz sprzedaży i fakturowania również pełną logistykę w ramach digitalnych łańcuchów dostaw do naszych tysięcy odsprzedawców w całej Europie.

Top-dostawcy, Top-Brand's lines oraz 18 lat doświadczenia w Internecie oraz w całej Europie

Wspólnota kupiecka zentrada agreguje popyt dużej ilości mniejszych odbiorców b2b dla produktywnych obrotów handlowych po stronie dostawców towaru. Nasze sprawdzone narzędzia sprzedażowe i marketingowe są na bieżąco stosowane przez zespoły sprzedawców w 9 krajach i językach europejskich. Od naszych dostawców oczekujemy atrakcyjnego asortymentu, atrakcyjnych warunków handlowych oraz niezbędnej kompetencji w cyfrowej integracji z naszym systemem.

Reklama o zasięgu europejskim z przelinkowaniem na Twoją ofertę online

Reklamuj się w „Point of Sale“ – wydajnie, unikatowo i z olbrzymim zasięgiem
W szczególności przy mniejszych asortymentach towarowych, produktach ze średniego i wyższego przedziału cenowego oraz nowościach zwykłe udostępnienie oferty na naszych platformach handlowych nie osiąga wymaganego poziomu oglądalności. To z kolei nie pozwala na osiągnięcie znaczących obrotów handlowych. Dla uzupełnienia prezentacji oferty lub jako alternatywę dla samego wdrożenia oferty na zentrada zalecamy skorzystanie z opcji reklamy w zentrada.network.
Dalej do więcej info o pakietach medialnych w zentrada.network

Optymalne systemy dla sprzedaży i marketingu o zasięgu europejskim

Automatyczna integracja z systemem sprzedażowym dostawcy. Automatyczna aktualizacja cen hurtowych i dostępności.
Maszynowe tłumaczenie oferty i prezentacji firmy na 9 języków.
Centralne realizowanie zamówień & płatności poprzez zentrada lub zentrada.Distribution. Nasze modele współpracy zawierają wiele opcji i bazują na sukcesie od sprzedaży zarówno dla dostawcy jak odsprzedawcy towaru.
Algorytmy sztucznej inteligencji, listing asortymentu w naszych systemach, newslettery, Info e-maile, Salestools, FreeD i systemy rabatowe. Wszystko to promuje Twoje asortymenty wśród dopasowanej grupy docelowej odbiorców.
Zentrada Sales & Service-Teams z biurami w 8 krajach wspierają naszych członków w decyzjach zakupowych oraz w trakcie realizacji zamówień.
Poprzez System Backend wspierasz, w zależności od modelu współpracy, kontakt z klientem i realizujesz nasze zlecenia realizacji zamówienia i wysyłki towaru do odbiorców w całej Europie. Wszystko odbywa się w Twoim jezyku ojczystym.
Nasze online-reporting-systemy oraz Big Data wspomagają rozwój biznesu oraz zwiększenie obrotu poprzez szereg optymalizacji w procesach biznesowych
Poprzez towarzyszącą reklamę online lub promocje Newsletterowe wspieramy Cię w wejściu na rynek, w prezentacji oferty oraz w rozwoju obrotów handlowych na zentrada.
Zentrada sprzedaje Twoje asortymenty we własnym imieniu, w wielu językach i walutach na terenie całej Europy. Twoja firma dostarcza dane produktów w formie elektronicznej, same towary oraz wystawia fakturę do zentrada po wysyłce towaru w celu cotygodniowych rozliczeń i wypłat za towar.