Sprzedaż na zentrada

Dostarczymy rynki dla Twoich produktów w Internecie i Europie

Formularz kontaktowy dla dostawców
Popyt rośnie
Handel hurtowy online rozwija się w tempie błyskawicznym.
zentrada łączy kupujących i dostawców
Zentrada.network łączy olbrzymią liczbę niezależnych odbiorców towaru z wydajnymi dostawcami z całej Europy.
Zasięg ogólnoeuropejski
Platformy handlowe
w 8 obszarach językowych, centralna realizacja zamówień i płatności oraz serwis klienta w 7 krajach europejskich rezultuje stałym wzrostem obrotów handlowych w całej Europie.

Top-dostawcy z całej Europy

Jeden LOGIN otwiera dostęp do platformy zakupowej i asortymentów towarowych od wiodących europejskich dostawców z centralną realizacją zamówień i płatności poprzez TradeSafe.

Reklama o zasięgu europejskim z przelinkowaniem na Twoją ofertę online

Reklamuj się w „Point of Sale“ – wydajnie, unikatowo i z olbrzymim zasięgiem
W szczególności przy mniejszych asortymentach towarowych, produktach ze średniego i wyższego przedziału cenowego oraz nowościach zwykłe udostępnienie oferty na naszych platformach handlowych nie osiąga wymaganego poziomu oglądalności. To z kolei nie pozwala na osiągnięcie znaczących obrotów handlowych. Dla uzupełnienia prezentacji oferty lub jako alternatywę dla samego wdrożenia oferty na zentrada zalecamy skorzystanie z opcji reklamowych z przelinkowaniem na ofertę online dostawcy.
Dalej do więcej info o pakietach medialnych w zentrada.network

Wspólnota kupiecka zentrada łączy popyt na wielu rynkach europejskich z możliwością realizacji zamówień także z mniejszymi i niezależnymi odbiorcami hurtowymi przy osiągnięciu produktywnych obrotów handlowych

Automatyczne powiązanie z katalogiem ofertowym/systemem dostawcy. Automatyczna aktualizacja cen hurtowych i dostępności.
Maszynowe tłumaczenie oferty i prezentacji firmy na 8 języków.
Centralne realizowanie zamówień & płatności poprzez TradeSafe dla zabezpieczenia dostaw & płatności. Objęcie transakcji zasadami FairTrade-Policy.
Wspomaganie dostawcy i serwis klienta dla członków zentrada z całej Europy świadczony przez Zentrada & TradeSafe ServiceTeams z biurami w 7 krajach europejskich.
Promowanie asortymentu dostawcy wśród wyselekcjonowanej grupy docelowej (targetu) za pomocą automatycznych NewsAlertów, SALESTOOLS, FreeD oraz poprzez systemy rabatowe.
Realizacja zamówień, zarządzanie zapytaniami oraz prowadzenie procesów negocjacyjnych z odbiorcami z całej Europy przy pomocy Sales-Managementstools. Wszystko w języku ojczystym dostawcy.
Wspomaganie dostawcy w śledzeniu i poprawianiu wyników sprzedażowych poprzez system wskaźników sprzedażowych i reporting.
Możliwość wspierania sprzedaży poprzez reklamę online lub Newsletter-Promotions w zentrada.network.
Cotygodniowe rozliczenia zrealizowanych dostaw w zentrada.network wraz z wypłatą należności.