Profituj z doświadczenia olbrzymiej wspólnoty, gdzie nadużycia są bez szans.

Unikatowa oferta zentrada & TradeSafe umożliwia również mniejszym i niezależnym sklepom łatwy i bezpieczny zakup towaru przez Internet u dostawców z całej Europy.
100% bezpiecznie i w pełni bezpłatnie wyłącznie dla przedsiębiorców
Dalej do bezpłatnej rejestracji...
Korzystaj z doświadczenia olbrzymiej wspólnoty kupieckiej zentrada
Dołączając do ponad 400.000 zarejestrowanych członków oraz 30.000 aktywnych zakupowo kupców stajesz się częścią olbrzymiej wspólnoty i profitujesz z olbrzymiej oferty towarowej z całej Europy. Zentrada udostępnia Ci prawdziwe opinie i oceny naszych członków dotyczące dostawców oraz rankingi popularności danej oferty hurtowej. Informacje te mają w Internecie charakter unikatowy. Ponadto do każdego dostawcy znajdziesz u nas komentarze kupujących obejmujące realizację zamówienia, czas dostawy i cechy towaru. Wykorzystaj tę przewagę w dostępie do informacji dla osiągnięcia sukcesu w biznesie.
Nadużycia bez szans tylko z zentrada & TradeSafe
Nie jeden z nas miał już złe lub negatywne doświadczenia przy zakupie towaru. Obok tradycyjnego oszustwa jak brak dostawy, plagiaty i podróbki towaru markowego często zdarzają się mniejsze, jednak uciążliwe problemy. Braki w towarze, towar odbiegający od opisu, opóźnienia w dostawie, uszkodzenia – wszystkie te „drobnostki” są trudne do udowodnienia  i najczęściej nie są akceptowane przez dostawców. Dzięki FairTrade-Policy oraz realizacji zamówień poprzez TradeSafe oszuści oraz nadużycia nie mają szans na zentrada. Zentrada & TradeSafe dbają o zadowolenie klientów oraz obsługę w europejskim handlu hurtowym online.
zentrada – ponad 60 lat doświadczenia w handlu hurtowym
Tradycja i doświadczenie to podstawa innowacyjnej oferty zentrada. Początki naszej działalności na rynku sięgają roku 1946, kiedy to na terenie Niemiec powstała pierwsza, powojenna gazeta handlowa „Zentralmarkt”.  Dzisiaj zentrada to nowoczesna kontynuacja długiej tradycji w branży mediów handlowych o nowym charakterze i międzynarodowym wymiarze. Od roku 2002 Zentralmarkt jest dostępny w świecie online pod marką „zentrada”. W 2005 roku powstają pierwsze zagraniczne platformy handlowe i lokalne biura obsługi klienta. Dzisiaj zentrada to 8 europejskich platform handlowych i 7 biur obsługi klienta, które wraz z platformą zentrada.eu realizują ponad 100.000 transakcji hurtowych online / rocznie stanowiąc znaczącą wielkość w handlu pomiędzy tysiącami niezależnych podmiotów gospodarczych w Europie.

Dowiedz się więcej o zentrada & TradeSafe

Poznaj zentrada w pełni bezpłatnie i bez jakichkolwiek zobowiązań.

Zentrada nie ma nic do ukrycia - jednak wiele do zaoferowania. Jako europejski lider w branży od 2010 roku zentrada oferuje w pełni bezpłatne członkostwo. Członkostwo na zentrada pozwala na zapoznanie się z systemem jak również długotrwałe i bezpłatne dokonywanie zakupów hurtowych w całej Europie. Zentrada i TradeSafe finansują swoje usługi poprzez reklamę oraz niewysokie opłaty transakcyjne pobierane od dostawców towaru. Naszą zasadą jest to, iż kupujący nie powinien ponosić żadnych kosztów związanych z zakupem towaru. Ponadto nasi FrequentBuyer uzyskują dodatkowe services i usługi – długotrwale i w pełni bezpłatnie. Więcej informacji uzyskasz na naszym Info-portalu lub dokonując bezpośredniej rejestracji.