Centrum prasowe

Firma Neckermann.de oferuje stoki magazynowe na platformie handlu hurtowego zentrada

July 22, 2009

Handlowcy mają możliwość kompletowania pojedyńczych zamówień ze stoków magazynowych Neckermann.de według koloru produktów lub na podstawie wybranych rozmiarów. 

Po udanym teście na polskim portalu zentrada .network, gigant w sprzedaży wysyłkowej neckermann.de zdecydował się na hurtową sprzedaż swoich stoków magazynowych na portalach zentrada zarówno w Polsce, jak i na rodzimym rynku w Niemczech.

Obok bardzo pomyślnej sprzedaży online w ofercie skierowanej do klienta indywidualnego, neckermann.de okazał się również innowacyjny w sposobie upłynniania nadwyżek i stoków magazynowych. Oprócz dużych odbiorców dostęp online do stoków magazynowych ma również od zaraz ponad 120.000 handlowców, kupców i odsprzedawców towaru zrzeszonych w zentrada.network

„W ten sposób dajemy hurtownikom i detalistom możliwość dokonywania bezpośrednich zamówień według aktualnego zapotrzebowania” wyjaśnia w rozmowie Dieter Merget, dyrektor działu odsprzedaży nadwyżek i stoków w Neckermann.de.

Minimalna wartość jednego mieszanego zamówienia wynosi tylko 1.000 Euro netto. W ten sposób także handlowcy detaliczni maja okazję dokonania zakupu wysokojakościowego, również markowego towaru po atrakcyjnych cenach hurtowych. Zamówienia można skompletować według określonej kolorystyki lub wybranych rozmiarów, wybierając poszczególne produkty z oferty Neckermann.de prezentowanej na zentrada. Towar jest dostarczany przesyłką DHL lub może zostać odebrany w centralnym magazynie firmy Neckermann.de

Pelen_Artykul_PDF.pdf (119 KB)

O zentrada.network

Niezależne sklepy są bardzo blisko konsumenta..., ale często daleko od najlepszych dostawców. Coraz więcej przedsiębiorców dokonując zakupu towaru przez Internet uatrakcyjnia i urozmaica swój asortyment dostrzegając w tej strategii szansę na przetrwanie w warunkach silnej konkurencji.

Ponad 500 europejskich importerów, producentów i hurtowników oferuje we własnych zentrada.Shops ponad 400.000 produktów obejmujących asortymenty uzupełniające i sezonowe dla wszystkich grup towarów konsumpcyjnych z obszaru non-food.

Zintegrowany z platformami zentrada system realizacji zamówień i płatności TradeSafe umożliwia dokonanie i pełną realizację zamówień na towar skompletowany w koszykach, ponadto obejmuje użytkowników 100% ochroną kupującego oraz daje możliwość realizacji międzynarodowych transakcji b2b bez ryzyka i konieczności znajomości języków obcych u wszystkich stron transakcji. Od roku 2017 zentrada.Distribution oferuje centralną dostawę i fakturowanie towaru z asortymentów dużych międzynarodowych dostawców hurtowych.

Członkostwo na zentrada oraz TradeSafe jest dla przedsiębiorców dokonujących zakup towaru bezpłatne. Za niewysoką opłatą możliwe jest uzupełnienie bezpłatnego członkostwa usługami PREMIUM oraz usługą FreeD!-Flatrate dla bezpłatnych dostaw.

http://www.zentrada.pl

http://www.tradesafe.eu

Kontakt dla prasy

Bertold Görlich
zentrada Europe GmbH & Co. KG
Konsularna 1, 45-089 Opole
Keer terug naar de perscentrum