Centrum prasowe

Hand Spinner – trend w handlu 2017

June 4, 2017

Ponad rok trwało oczekiwanie handlu na nowy hit sprzedażowy. W końcu na horyzoncie pojawił się megatrend, który przez kilka miesięcy zapewni handlowcom wzrost obrotów  i uatrakcyjni ofertę handlową.

 

Hand Spinner są trendproduktem w handlu 2017

Wyszukiwania w google według słów kluczowych „Hand Spinner“ lub „Fidget Spinner“ eksplodują na całym świecie

już od końca kwietnia bieżącego roku.

W międzyczasie każdego dnia ponad 1.000 handlowców poszukuje dostawców produktu „Hand Spinner” lub „Fidget Spinner” na platformach handlowych zentrada (http://www.zentrada.pl).

 

„Mega trendowe produkty są w handlu rzadkością - zapowiadają wzrost obrotów, ale zmagają się ze skróconym cyklem żywotności. Szczególnie Internet jest tutaj katalizatorem skracającym okres popularności „megatrendu”. Dlatego zalecamy naszym kupcom szybkie działanie i tym samym podkreślamy zalety naszych platform handlowych dla efektywnego pozyskania towaru na odsprzedaż” – stwierdza Ingo Schloo, prezes zentrada.network.

 

Na wielu podwórkach szkolnych Europy Zachodniej już od tygodni dzieci zabawiają się małymi „Spinnerami”. Także w mediach społecznościowych jest to już wszechobecny temat. Tylko w ostatnich dniach w popularnym serwisie internetowym zostało opublikowanych ponad 50.000 filmików wideo na temat „Fidget Spinner”. Lada chwila trend ten eksploduje również w Polsce.

 

Historia tych małych gadżetów sięga lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku, gdzie „Hand Spinner” zostały zaprojektowane dla osób z problemami nerwowymi w górnych kończynach i były stosowane głównie w terapii hiperaktywnych dzieci lub terapii dzieci z autyzmem. „Fidget” to angielskie słowo odpowiadające naszemu „wiercipięcie”, a „Figet Spinner” to gadżet pozwalający uspokoić i zredukować stres oraz zaniepokojenie. W międzyczasie gadżet ten stał się megahitem sprzedażowym i trendem w handlu 2017.

 

Zentrada z ponad 70.000 pozycjami produktów w obszarze asortymentów zabawek i upominków jest jednym z wiodących źródeł krótkoterminowego uzupełnienia asortymentu towarowego dla drobnych sklepów detalicznych. Platforma handlowa oferuje przedsiębiorcom unikatowy wybór i porównanie towaru z możliwością złożenia oraz pełnej realizacji zamówienia online poprzez serwis TradeSafe. Dostawcy na zentrada realizują zamówienia z własnego magazynu i będąc jednocześnie producentem lub importerem towaru są w stanie zaoferować najkorzystniejszą cenę zakupu towaru. W dynamicznym handlu produktami trendowymi najlepsze oferty są też szybko wyprzedane. Dlatego szybkie i konsekwentne zaopatrzenie się w towar są czynnikami decydującymi o sukcesie handlowca. Nawet jeżeli dojdzie do problemów, uszkodzeń lub  opóźnień w dostawie to kupujący jest na zentrada objęty ochroną TradeSafe i tym samym zabezpieczony przed stratami.

 

 

Dalej do galerii tematycznej „Zabawki & Gadżety” na zentrada:

https://www.zentrada.pl/purchase/salesroom.cfm/hurtownia-Zabawki--Gad_ety/:var:site:buyersWorld:menue:H04M1?freezed=%28%3FHG%2BQL_%3CS%5EX%20%0A

 

 

Notka prasowa dostępna jest również pod:

http://zentradanetwork.eu/plnetworkpresse

O zentrada.network

Niezależne sklepy są bardzo blisko konsumenta..., ale często daleko od najlepszych dostawców. Coraz więcej przedsiębiorców dokonując zakupu towaru przez Internet uatrakcyjnia i urozmaica swój asortyment dostrzegając w tej strategii szansę na przetrwanie w warunkach silnej konkurencji.

Ponad 500 europejskich importerów, producentów i hurtowników oferuje we własnych zentrada.Shops ponad 400.000 produktów obejmujących asortymenty uzupełniające i sezonowe dla wszystkich grup towarów konsumpcyjnych z obszaru non-food.

Zintegrowany z platformami zentrada system realizacji zamówień i płatności TradeSafe umożliwia dokonanie i pełną realizację zamówień na towar skompletowany w koszykach, ponadto obejmuje użytkowników 100% ochroną kupującego oraz daje możliwość realizacji międzynarodowych transakcji b2b bez ryzyka i konieczności znajomości języków obcych u wszystkich stron transakcji. Od roku 2017 zentrada.Distribution oferuje centralną dostawę i fakturowanie towaru z asortymentów dużych międzynarodowych dostawców hurtowych.

Członkostwo na zentrada oraz TradeSafe jest dla przedsiębiorców dokonujących zakup towaru bezpłatne. Za niewysoką opłatą możliwe jest uzupełnienie bezpłatnego członkostwa usługami PREMIUM oraz usługą FreeD!-Flatrate dla bezpłatnych dostaw.

http://www.zentrada.pl

http://www.tradesafe.eu

Kontakt dla prasy

Bertold Görlich
zentrada Europe GmbH & Co. KG
Konsularna 1, 45-089 Opole
Keer terug naar de perscentrum