Centrum prasowe

Sun City i Folat wystartowali na zentrada

February 15, 2018

25.000 produktów licencyjnych dostępnych od teraz na największej platformie zakupowej online w Europie

Motywy licencyjne znane z popularnych kreskówek i filmów animowanych należą do ulubionych tematów wśród dzieci i młodzieży. To przynosi profity także handlowi detalicznemu i to we wszystkich grupach towarowych począwszy od zabawek poprzez odzież, akcesoria, upominki a kończąc na tysiącach produktów codziennego użytku.

 

Ulubionym kanałem detalistów w zaopatrzenia się w towar licencyjny stał się Internet, który dzięki swojej wydajności pozwala na efektywny zakup szybko rotujących produktów na odsprzedaż.

 

Kolejni top-dostawcy ze świata produktów licencyjnych - francuski producent Sun City oraz holenderski importer Folat postawili na zentradę, największą platformę zakupową, jako partnera w dystrybucji swoich towarów licencyjnych wśród niezależnych odbiorców z całej Europy. Sun City znany jest przede wszystkim jako dostawca odzieży i akcesoriów licencyjnych, natomiast dostawca Folat specjalizuje się w asortymentach obejmujących dekoracje imprez i zabaw okolicznościowych, czyli tzw. asortyment artykułów "party".

 

 

25.000 pozycji w stałej sprzedaży to dla odsprzedawcy detalicznego największy dostępny na rynku hurtowym asortyment licencyjny dla krótkoterminowych zamówień hurtowych w unikatowo małych jednostkach logistycznych.

 

 

 

"Tylko dzięki aktywnej polityce asortymentowej handel detaliczny jest w stanie ciągle zachęcać konsumenta do ponawiania zakupów. Produkty licencyjne oferują tutaj cały wachlarz interesujących tematów i grup towarowych. Natomiast platforma handlowa w ogóle umożliwia również mniejszym i niezależnym sklepom zaopatrzenie się w ten trendowy towar i tym samym generowanie dodatkowych zysków", wyjaśnia korzyści pojedynczego detalisty, Ingo Schloo, prezes zentrada. "Oczywiście każdy producent posiada niezbędne licencje na wykorzystywanie motywów znanych kreskówek, tak więc detalista bez ryzyka może składać zamówienia i wprowadzać towar na rynek", podsumowuje Ingo Schloo.

 

Lista znanych producentów i hurtowników produktów licencyjnych na zentrada jest dość długa: Sun City i Kiddystores z Francji, Coriex z Włoch, Setino i Javoli z Węgier, Herding, Lamaloli, Diomercado oraz Simba Toys z Niemiec, AMJ i Tentrade z Polski, Distribuciones Regaliz i Pepetoys z Hiszpanii jak również Textile Trade, Dinotoys i Folat z Holandii. Biorąc pod uwagę tak mocną prezencję jak i znaczenie towarów licencyjnych zentrada wyodrębniła oddzielne rubryki poświęcone tej tematyce jak również oddzielny obszar na stronie nazwany "światem produktów licencyjnych". W wyodrębnionych obszarach łatwiej jest porównywać ceny, wychwycić trendy i poznać bestsellery oraz złożyć zamówienie na małe jednostki logistyczne z krótkoterminową realizacją poprzez zentrada & TradeSafe.

O zentrada.network

Niezależne sklepy są bardzo blisko konsumenta..., ale często daleko od najlepszych dostawców. Coraz więcej przedsiębiorców dokonując zakupu towaru przez Internet uatrakcyjnia i urozmaica swój asortyment dostrzegając w tej strategii szansę na przetrwanie w warunkach silnej konkurencji.

Ponad 500 europejskich importerów, producentów i hurtowników oferuje we własnych zentrada.Shops ponad 400.000 produktów obejmujących asortymenty uzupełniające i sezonowe dla wszystkich grup towarów konsumpcyjnych z obszaru non-food.

Zintegrowany z platformami zentrada system realizacji zamówień i płatności TradeSafe umożliwia dokonanie i pełną realizację zamówień na towar skompletowany w koszykach, ponadto obejmuje użytkowników 100% ochroną kupującego oraz daje możliwość realizacji międzynarodowych transakcji b2b bez ryzyka i konieczności znajomości języków obcych u wszystkich stron transakcji. Od roku 2017 zentrada.Distribution oferuje centralną dostawę i fakturowanie towaru z asortymentów dużych międzynarodowych dostawców hurtowych.

Członkostwo na zentrada oraz TradeSafe jest dla przedsiębiorców dokonujących zakup towaru bezpłatne. Za niewysoką opłatą możliwe jest uzupełnienie bezpłatnego członkostwa usługami PREMIUM oraz usługą FreeD!-Flatrate dla bezpłatnych dostaw.

http://www.zentrada.pl

http://www.tradesafe.eu

Kontakt dla prasy

Bertold Görlich
zentrada Europe GmbH & Co. KG
Konsularna 1, 45-089 Opole
Keer terug naar de perscentrum