Centrum prasowe

W drodze do największego internetowego rynku B2B w Polsce i Europie

March 27, 2009

W handlu hurtowym nowoczesna technologia eCommerce nabiera coraz większego znaczenia, bez względu na asortyment, cenę i jakość towaru. Ponad 100 000 zweryfikowanych kupców oraz 3 500 importerów, hurtowników i producentów, zrzeszonych w serwisie zentrada, tworzy największy internetowy rynek handlu hurtowego w Polsce i Europie. 

Serwis zentrada obecny jest w Polsce od 2005 roku pod adresem www.zentrada.pl i po raz pierwszy publikuje oficjalne dane dotyczące swojej działalności na rynku polskim. W pierwszym kwartale 2009 roku łączna liczba zweryfikowanych i zrzeszonych handlowców na polskim portalu www.zentrada.pl osiągnęła poziom 15 000 członków. Aktualnie liczba ofert hurtowych w szczegółowym rejestrze produktów na stronie głównej zentrada.pl to 30 000 ogłoszeń. Średnia liczba odsłon strony w miesiącu wynosi 1 000 000, portal odwiedza 100 000 internautów miesięcznie (dane: etracker.com).

 zentrada.pl stanowi samodzielny portal handlu hurtowego w europejskiej sieci portali handlowych zentrada.network. Zentrada kładzie szczególny nacisk na osobisty kontakt z członkami i wystawcami portalu oraz na bezpieczeństwo w nawiązywaniu kontaktów handlowych. Biuro obsługi klienta zentrada Polska z siedzibą w Łodzi, dbając o bezpieczeństwo na portalu, weryfikuje nowych członków serwisu, monitoruje oferty i oferentów, służy pomocą w rozwiązywaniu spornych sytuacji. Każdy członek lub wystawca zentrada.pl może zwrócić się również o pomoc i doradztwo w użytkowaniu portalu kontaktując się telefonicznie lub za pomocą poczty elektronicznej z polskim biurem obsługi klienta zentrada.pl. 

Od chwili powstania pierwszego portalu „zentrada.de” w Niemczech w 2002 roku, sieć portali zentrada odnotowuje co roku 100% przyrost liczby ofert, wystawców i zrzeszonych handlowców. Asortyment oferowanych towarów, w mniejszych i większych ilościach hurtowych na zentrada.pl obejmuje prawie wszystkie branże towarów konsumpcyjnych, od grupy zabawek i upominków poprzez odzież i obuwie, artykuły i sprzęt AGD, sprzęt elektroniczny, biżuterię, chemię gospodarczą i kosmetyki, narzędzia, aż po artykuły spożywcze. W przeciwieństwie do serwisów aukcyjnych jak np. Allegro czy Ebay, zentrada nie pobiera żadnych prowizji od dokonanych transakcji handlowych. Zentrada finansuje się jedynie z rocznych opłat członkowskich. Każdy nowy użytkownik może zapoznać się z serwisem zentrada również bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów pod adresem www.zentrada.pl.

Artykul-do-pobrania.pdf (555 KB)

O zentrada.network

Niezależne sklepy są bardzo blisko konsumenta..., ale często daleko od najlepszych dostawców. Coraz więcej przedsiębiorców dokonując zakupu towaru przez Internet uatrakcyjnia i urozmaica swój asortyment dostrzegając w tej strategii szansę na przetrwanie w warunkach silnej konkurencji.

Ponad 500 europejskich importerów, producentów i hurtowników oferuje we własnych zentrada.Shops ponad 400.000 produktów obejmujących asortymenty uzupełniające i sezonowe dla wszystkich grup towarów konsumpcyjnych z obszaru non-food.

Zintegrowany z platformami zentrada system realizacji zamówień i płatności TradeSafe umożliwia dokonanie i pełną realizację zamówień na towar skompletowany w koszykach, ponadto obejmuje użytkowników 100% ochroną kupującego oraz daje możliwość realizacji międzynarodowych transakcji b2b bez ryzyka i konieczności znajomości języków obcych u wszystkich stron transakcji. Od roku 2017 zentrada.Distribution oferuje centralną dostawę i fakturowanie towaru z asortymentów dużych międzynarodowych dostawców hurtowych.

Członkostwo na zentrada oraz TradeSafe jest dla przedsiębiorców dokonujących zakup towaru bezpłatne. Za niewysoką opłatą możliwe jest uzupełnienie bezpłatnego członkostwa usługami PREMIUM oraz usługą FreeD!-Flatrate dla bezpłatnych dostaw.

http://www.zentrada.pl

http://www.tradesafe.eu

Kontakt dla prasy

Bertold Görlich
zentrada Europe GmbH & Co. KG
Konsularna 1, 45-089 Opole
Keer terug naar de perscentrum