Centrum prasowe

Zentrada organizuje swoim członkom wspólny wyjazd na najważniejsze targi handlowe w Chinach

August 5, 2009

Jesienią i na wiosnę chińscy producenci towarów konsumpcyjnych prezentują olbrzymi wybór najnowszych kolekcji asortymentowych. W ramach organizowanego przez zentradę wyjazdu, członkowie serwisu mają możliwość poznania świata handlu w Azji, przeżyć atmosferę największych targów handlowych w Chinach oraz nawiązać nowe kontakty handlowe.

W dniach od 20 do 27 października uczestnicy wyjazdu odwiedzą targi „China Import and Export Fair” (targi w Kantonie), „Global Sorces China Sourcing Fairs” oraz „Kenfair MEGA SHOW PART 1”, na których prezentuje się łącznie ponad 10.000 wystawców z Azji.

Program wyjazdu oferuje doświadczonym jak i początkującym handlowcom możliwość nawiązania nowych kontaktów, wymiany doświadczeń oraz głębsze poznanie regionu.

Na wszystkich trzech imprezach targowych prezentowane będą głównie produkty o tematyce: „gospodarstwo domowe”, „upominki”, „dekoracje”, „artykuły trendowe”, „artykuły związane ze Świętami Bożego Narodzenia”. Uczestnikom wyjazdu cały czas towarzyszyć będzie pracownik zentrady czuwający nad sprawnym przebiegiem kwestii organizacyjnych.

Wyjazd obejmuje trzy następujące imprezy targowe:

 Kenfair MEGA SHOW PART 1Mega Show Part 1 

jest najważniejszą imprezą handlową dla grup produktów jak upominki, artykuły gospodarstwa domowego, gadżety i zabawki jaka odbywa się w Hongkongu. W tym roku oprócz stałego, wystawianego na tych targach asortymentu towarowego dojdą oferty artykułów zoologicznych oraz wszelkie produkty tematycznie związane z posiadaniem zwierząt domowych. Targi Mega Show od 1992 roku odwiedzane są corocznie przez handlowców z ponad 130 krajów. W tym roku oczekuje się ponad 3.000 wystawców.

Global Sorces China Sourcing Fairs

Ta impreza handlowa jest doskonałym przygotowaniem przed targami w Canton. W odróżnieniu od właściwych targów w Chinach, Global Sorces cechuje duża przejrzystość w ofercie towarowej. Europejczykom którzy zaczynają lub mają dopiero zamiar importować towar z Azji poleca się zapoznanie i udział w wprogramie warsztatowym oferowanym na targach. Warsztaty te dostarczają wielu cennych wskazówek związanych z problemami dotyczącymi importu towarów z Azji. Na nowo otwartej powierzchni wystawienniczej „AsiaWorld Expo” zostali ponadto zgromadzeni wystawcy z asortymentem towarowym o tematyce: „produkty dla niemowląt i dzieci”, „gospodarstwo domowe”, „upominki i gadżety”, „modne akcesoria” oraz „bielizna i stroje kąpielowe”. 

China Import and Export Fair (targi w Canton) 

Podczas organizowanych w Canton (GUANGZHOU) słynnych targów China Import Fair, zwiedzający będą mogli zapoznać się z ofertą towarów z grup tematycznych „gospodarstwo domowe” i „upominki i artykuły dekoracyjne”. Targi te odzwierciedlają świat handlu w Azji. To właśnie tutaj kupujący mają możliwość dotarcia do najlepszych źródeł zakupu towaru. Także osóby które chcą się jedynie rozeznać w możliwościach zakupu towaru, dzięki robiącemu wrażenie olbrzymiemu asortymentowi towarowemu mają tutaj możliwości wyrobienia sobie zdania o nadchodzących trendach czy nawiązania nowych interesujących kontaktów

Pelen_artykul_PDF.pdf (1386 KB)

O zentrada.network

Niezależne sklepy są bardzo blisko konsumenta..., ale często daleko od najlepszych dostawców. Coraz więcej przedsiębiorców dokonując zakupu towaru przez Internet uatrakcyjnia i urozmaica swój asortyment dostrzegając w tej strategii szansę na przetrwanie w warunkach silnej konkurencji.

Ponad 500 europejskich importerów, producentów i hurtowników oferuje we własnych zentrada.Shops ponad 400.000 produktów obejmujących asortymenty uzupełniające i sezonowe dla wszystkich grup towarów konsumpcyjnych z obszaru non-food.

Zintegrowany z platformami zentrada system realizacji zamówień i płatności TradeSafe umożliwia dokonanie i pełną realizację zamówień na towar skompletowany w koszykach, ponadto obejmuje użytkowników 100% ochroną kupującego oraz daje możliwość realizacji międzynarodowych transakcji b2b bez ryzyka i konieczności znajomości języków obcych u wszystkich stron transakcji. Od roku 2017 zentrada.Distribution oferuje centralną dostawę i fakturowanie towaru z asortymentów dużych międzynarodowych dostawców hurtowych.

Członkostwo na zentrada oraz TradeSafe jest dla przedsiębiorców dokonujących zakup towaru bezpłatne. Za niewysoką opłatą możliwe jest uzupełnienie bezpłatnego członkostwa usługami PREMIUM oraz usługą FreeD!-Flatrate dla bezpłatnych dostaw.

http://www.zentrada.pl

http://www.tradesafe.eu

Kontakt dla prasy

Bertold Görlich
zentrada Europe GmbH & Co. KG
Konsularna 1, 45-089 Opole
Keer terug naar de perscentrum