Centrum prasowe

zentrada rozszerza bazę adresową dostawców towaru o dodatkowe informacje

May 22, 2009

Najnowsza oferta zentrada.network pokazuje jak mogą uzupełniać się platformy handlu hurtowego online z tradycyjnymi targami. Ta europejska społeczność handlowców oferuje swoim 120.000 aktywnym członkom nowy innowacyjny serwis informacyjny, który od teraz zawiera również informacje dotyczące aktywności poszczególnych dostawców na targach i imprezach targowych. Informacje te znajdują się przy każdym z 12.000 adresów importerów, producentów i hurtowników w bazie adresowej na zentrada.

Dlatego też na zentrada.pl oraz na sześciu pozostałych europejskich platformach handlowych, profile oferentów 300.000 produktów w ofercie hurtowej zostaną uzupełnione o informacje zawierające nazwy i terminy targów, na których dany oferent się wystawiał. W chwili obecnej profile oferentów na zentrada posiadają adnotacje odnoszące się do 50 najważniejszych europejskich imprez handlowych. W ten sposób handlowcy oprócz możliwości dotarcia do konkretnego towaru przez Internet są w stanie oszacować na jakiej imprezie handlowej możliwe jest osobiste spotkanie z wybranym oferentem.

„Osobiste kontakty oraz subiektywna ocena nowych, nieznanych dotąd produktów nie mogą zostać zastąpione przez Internet. Dlatego też dążymy do zawiązania ścisłej współpracy z największymi organizatorami targów handlowych. Celem kooperacji jest połączenie zalet Internetu z zaletami tradycyjnych targów handlowych i przekazanie wynikających z tego korzyści handlowcom” podsumowuje cały projekt Ingo Schloo, prezes zentrada.network.

Nie tylko handlowcy są beneficjentami nowego konceptu, również targi zyskują nowy instrument marketingowy: „oczywiście pragniemy rozwijać naszą ofertę we współpracy z targami handlowymi, np. poprzez promowanie wybranych imprez handlowych” stwierdza w rozmowie Ingo Schloo. Konkretnie promocja ta oznacza, że Shoowroom oraz produkty danego oferenta zawierać będą Logo kooperujących targów, na których dany oferent się wystawia. W ten sposób handlowcy przeszukujący Internet, po zainteresowaniu się konkretnym produktem, od razu widzą na jakiej imprezie handlowej mają możliwość „dotknięcia towaru”, jak również nawiązania osobistego kontaktu z oferentem

Wybrane dane informujące o targach, na jakich dana firma się wystawia, są także dostępne dla niezarejestrowanych użytkowników zentrada. Członkowie społeczności zentrada oprócz informacji dostępnych w serwisie online informowani będą o najważniejszych wydarzeniach handlowych poprzez zentrada.TV oraz w drukowanym dwutygodniku zentrada.magazin.

caly_artykul_w_PDF.pdf (261 KB)

O zentrada.network

Niezależne sklepy są bardzo blisko konsumenta..., ale często daleko od najlepszych dostawców. Coraz więcej przedsiębiorców dokonując zakupu towaru przez Internet uatrakcyjnia i urozmaica swój asortyment dostrzegając w tej strategii szansę na przetrwanie w warunkach silnej konkurencji.

Ponad 500 europejskich importerów, producentów i hurtowników oferuje we własnych zentrada.Shops ponad 400.000 produktów obejmujących asortymenty uzupełniające i sezonowe dla wszystkich grup towarów konsumpcyjnych z obszaru non-food.

Zintegrowany z platformami zentrada system realizacji zamówień i płatności TradeSafe umożliwia dokonanie i pełną realizację zamówień na towar skompletowany w koszykach, ponadto obejmuje użytkowników 100% ochroną kupującego oraz daje możliwość realizacji międzynarodowych transakcji b2b bez ryzyka i konieczności znajomości języków obcych u wszystkich stron transakcji. Od roku 2017 zentrada.Distribution oferuje centralną dostawę i fakturowanie towaru z asortymentów dużych międzynarodowych dostawców hurtowych.

Członkostwo na zentrada oraz TradeSafe jest dla przedsiębiorców dokonujących zakup towaru bezpłatne. Za niewysoką opłatą możliwe jest uzupełnienie bezpłatnego członkostwa usługami PREMIUM oraz usługą FreeD!-Flatrate dla bezpłatnych dostaw.

http://www.zentrada.pl

http://www.tradesafe.eu

Kontakt dla prasy

Bertold Görlich
zentrada Europe GmbH & Co. KG
Konsularna 1, 45-089 Opole
Keer terug naar de perscentrum